0

اگر انسان خودش را بشناسد به همه چیز می رسد،خودشناسی یعنی کشف تمام جوانب خودت در مسیر رسیدن به هدف

اگر انسان خودش را بشناسد به همه چیز می رسد، خودشناسی یعنی کشف تمام جوانب خودت در مسیر رسیدن به هدف

خیلی وقتها مدام سردرگم هستیم،در روابط عاطفی شکست سختی را تجربه می کنیم،به بدترین نحو قلب ما می شکند اولین سئوالی که از خود می پرسیم این است: چرا من؟ و سئوالات بعدی  چرا؟ من که همه ی تلاشم را کردم او را خوشحال کنم،پس چی شد؟

اما نمی دونیم برای رسیدن به هدفمون برای رشد استعداد خودمون چه مسیری رو باید طی کنیم. در نهایت یا ناامید میشیم و یا اینکه مدام در حال آزمون و خطا هستیم نقشه ی راه نداریم، با چالش هایی روبرو میشیم و استعداد خود را رها می کنیم.

ولی یکسری از آدمها هستند که تحت هر شرایطی به هدف خودشون می رسند،نویسنده،خواننده،پزشک،بازیگر یا هر کسی که دلشون می خواست شدند و این یعنی این دسته از افراد در مسیر درست رسیدن به خواسته ی خودشون حرکت کردند

و  حالا سئوال بسیار مهم

افرادی که در زندگی عاطفی و عاشقانه ی خودشون موفق هستند چه مسیری انتخاب کردند؟ اونها چه رازی می دونن؟

افرادی که وقتی تصمیم می گیرند به استعداد خودشون جامه ی رسیدن بپوشانند چه چیزی را یاد می گیرند که آن پزشک یا بازیگر معروف میشن؟

  • انتخاب علم جادویی خودشناسی

هیچ چیز بیرون از تو نیست، هر چیزی ابتدا از تو شروع می شود و سپس بارور می شود

همه ی آن افرادی که در زندگی عاطفی خود موفق هستند به این دلیل است که ابتدا خود را به خوبی شناختند و درک می کنند، درک درستی از احساسات،خواسته ها و امیال خود دارند و وقتی با کسی پیمانی می بندند بهترین زندگی را تجربه می کنند چرا که با شناختی صحیح دست به انتخاب می زنند نه از روی ترس یا وابستگی یا خلاء احساسی

 تمام کسانی که شغل مناسب خود را انتخاب کردند و یا شهامت این را داشتند که بدنبال استعداد خود بروند و از کار خود لذت ببرند و ثروت فراوانی را برای خود رقم بزنند تنها به این دلیل بوده که توانایی ها و استعدادهای خود را به خوبی شناختند،ابتدا روی توانایی های خود و شناخت خود سرمایه گذاری کردند. روی خودشان کار کردند و رشد کردند،این بزرگترین رازی است که اگر تو درک کنی یک زندگی بسیار با کیفیت برای خود میسازی.

علم خودشناسی بسیار گسترده است و هیچ انتهایی نیست اما در این محصول آموزشی بهترین موضاعات تدریس شده که شما یک رشد شخصی همه جانبه داشته باشید. این محصول آموزشی حاصل 15 سال تحقیق و پژوهش است و قیمت معنوی آن واقعا قابل بیان نیست!

zemanat

برای اینکه مطمئن شوی چقدر به علم خود ایمان دارم و چقدر پیشرفت تو برای من مهم است، تضمین بازگشت وجه بطور کامل را قرار میدم.

اگر تو هیچ چیز یاد نگرفتی و پیشرفت نکردی می توانی حتی بعد از گذشت یکسال هزینه ای که کردی را دریافت کنی بدون اینکه از تو حتی یک سئوال پرسیده شود.

پس فرصت طلایی پیشرفت برای تو مهیاست، تصمیم با خود تو، هنوز تمام نشده، با تهیه ی این محصول تو یکسال مشاوره رایگان دریافت می کنی، هر زمان هر سئوالی که داشتی قدم به قدم راهنمایی میشی

پس تردیدی باقی نمی مونه اگر تو تصمیم خودت رو گرفتی 

من هدا کایدنژاد قدم به قدم مربی تو هستم برای رسیدن به اهدافت با شناختی که از خودت بدست میاری

عضویت در خبرنامه ویژه مشتریان سیگما پلاس

با عضویت در خبرنامه ویژه سیگما پلاس از آخرین جشنواره های سایت باخبر شوید!